T370HW03 VJ

| panel model | T370HW03 VJ |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T370HW03 VJ cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 819.36×460.89 mm |
| Zarys | 877×516.8×54 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 11%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 10 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO T370HW03 VJ.
AUO T370HW03 VJ są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO T370HW03 VJ pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO T370HW03 VJ lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor T370HW03 VJ na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO T370HW03 VJ są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO T370HW03 VJ pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO T370HW03 VJ lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor T370HW03 VJ na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "T370HW03 VJ"
- AUO T370HW03 VJ
- Arkusz danych T370HW03 VJ
- Obraz T370HW03 VJ
- Cena T370HW03 VJ
- Dystrybutor T370HW03 VJ

